ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

24 czerwca po raz ostatni zadźwięczał dzwonek dla uczniów naszej szkoły. Jako pierwsi upragnione świadectwa i wyróżnienia otrzymali uczniowie klas czwartych i piątych. Po nich przyszła kolej na najmłodsze dzieci, które odebrały cenzurki z rąk Pani Dyrektor. Prócz świadectw wszyscy mogli liczyć na niespodzianki.

Jako ostatni szkołę podstawową żegnali szóstoklasiści. Na aulę licznie przybyli rodzice uczniów, nie zabrakło zaproszonych gości. Pan Burmistrz Marek Kuffel w uznaniu licznych sukcesów, wręczył nagrody absolwentkom roku – Elizie Reinhold i Kindze Szmania. Były wspomnienia, przemówienia, podziękowania i łzy. Bo przecież żal żegnać się z wychowawcami, nauczycielami i kolegami, z którymi spędziło się tyle lat. Szóstoklasiści, dziękując za wspólne chwile, wyrazili życzenie:

„Niech w Waszych ciepłych sercach

Zostanie choć cząstka nas.

A teraz czas się pożegnać.

Już czas ruszyć w drogę,

Już czas…”

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznego wypoczynku, wielu przygód na wakacyjnych szlakach  i ciekawych znajomości; absolwentom – sukcesów w dalszej karierze szkolnej.

Tekst: Beata Skrzeczkowska