COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA ...

Tymi słowami w dniu 26 czerwca uczniowie naszej szkoły zakończyli uroczyście rok szkolny 2014/2015.

W obecności dyrekcji, nauczycieli i rodziców dzieci odebrały świadectwa szkolne z promocją do następnej klasy. Za szczególne osiągnięcia, laury zdobyte w konkursach i zawodach sportowych, za dodatkową, sumienną pracę wręczono najlepszym nagrody i dyplomy.

Uroczystość pożegnania klas VI zaszczycił swoją obecnością Pan Burmistrz Jerzy Czerwiński. Nasi absolwenci złożyli przyrzeczenie o zachowaniu i pielęgnowaniu wartości, jakie wynieśli ze szkoły. Z łezką w oku pożegnali swoich wychowawców i nauczycieli. Za zgodną i owocną współpracę serdeczne podziękowania rodzicom i opiekunom złożyli nauczyciele.

Wyróżnieni uczniowie odebrali podziękowania, listy gratulacyjne, dyplomy i upominki. Pan Burmistrz wręczył nagrodę najlepszej absolwentce szkoły - Natalii Jagielskiej z klasy VIb.

Na uroczystości pożegnaliśmy również Panią Dyrektor Ewę Dąbrowską. Pan Burmistrz, wręczając kwiaty, podziękował jej za wieloletnią pracę w szkole.

Wszystkim naszym uczniom życzymy pogodnych wakacji, przyjemnego wypoczynku i miłych, bezpiecznych przygód. Absolwentom zaś - udanego startu w gimnazjalną rzeczywistość.

Grono Pedagogiczne