XXXVIII KOPERNIKAŃSKIE MARSZE NA ORIENTACJĘ

Sobotę 7 lutego nasi turyści spędzili na toruńskiej Starówce

Klub Imprez na Orientację "SKARMAT" przygotował dla uczestników kolejne, już XXXVIII, Kopernikańskie Marsze na Orientację. Tym razem, prócz mapy i kompasu, potrzebne były spostrzegawczość i wnikliwość przy studiowaniu miniprzewodnika. Poszukując punktów kontrolnych, podziwialiśmy liczne zabytki, wędrowaliśmy mniej znanymi ulicami, zwiedziliśmy także muzea: Mikołaja Kopernika i Podróżników. Niewygody spowodowane niezbyt przyjemną, wilgotną i zimną pogodą zrekompensowaliśmy sobie ciepłym posiłkiem w restauracji Mc Donald,s.

Iwona Wierzbicka