NAD JEZIOREM GŁUCHOWSKIM

Wakacje tuż, tuż. Nasi turyści, po raz ostatni w mijającym roku szkolnym, wyruszyli na szlak.

Tym razem, w sobotę 13 czerwca,  wybraliśmy się do Bielczyn. Przyjemnie wędrowało się polnymi drogami, gdy wokół mnóstwo kwitnących kwiatów, a nad głowami słoneczne niebo. Nad Jeziorem Głuchowskim było jeszcze sympatyczniej. Ciepła woda zachęcała, by zanurzyć choć nogi, a drewniany pomost zapraszał do opalania. Kto lubi ruch, ten mógł pograć w piłkę, czy poszaleć na placu zabaw. Jeszcze inni wybrali kolorowanki, origami, gry planszowe oraz budowę piaskowych zamków na plaży.

Powrót do domu nie był już taki miły. Południowe słońce przypiekało naszą skórę, a myśl, że to już ostatnia wyprawa wcale nie cieszyła.

Za dwa miesiące nowy rok szkolny, a to oznacza, że znowu wyruszymy na trasę. Póki co, życzymy naszym młodym turystom i ich rodzinom miłych wakacji i wielu wspaniałych przygód na wycieczkowych drogach. Do zobaczenia we wrześniu!

Opiekunki SKKT:

Beata Skrzeczkowska, Magdalena Stefaniak, Iwona Wierzbicka